Spolupráca s Technickým úsekom SFZ.

 

Vážení zákazníci

 

Dovoľujeme si Vás informovať o spolupráci s Technickým úsekom Slovenského futbalového zväzu - Úsekom vzdelávania trénerov. V PROagility - tréningové pomôcky sme sa od začiatku svojej existencie v roku 2011 sústredili na zabezpečenie služieb a potrieb pre futbalových trénerov. Za tento čas sme si vybudovali pozíciu zodpovedného partnera pre komunitu futbalových trénerov. Boli sme si vedomí, že postupne sa nároky našich zákazníkov budú stupňovať a z toho dôvodu sme sa rozhodli, že príjmeme spoluprácu s Úsekom vzdelávania Slovenského futbalového zväzu a berieme to ako veľkú výzvu. Pevne veríme, že spolupráca s najväčším športovým zväzom na Slovensku nás posunie opäť vpred a v konečnom dôsledku bude naša kooperácia v prospech celého slovenského futbalu. 

O spoločných postupných krokoch Vás budeme pravidelne informovať v novom odbornom magazíne - Asistent trénera. Aktuálne číslo nájdete na tomto odkaze - Asistent trénera. Obsahom magazínov, ktoré budú vychádzať na začiatku v intervale 1x za 3 mesiace budú rozhovory, reportáže, odborné články či praktické kalendáre s termínmi akcii SFZ.

jhk

 

 

Darček pre našich zákazníkov!

Na začiatok Vás potešíme praktickým trénerským zápisníkovým setom. Darček pribalíme ku každej objednávke na našom e-shope v hodnote minimálne 10€.

Pre uplatnenie darčeka Vás poprosíme v samotnom procese objednávky (krok 3) uviesť v poznámke pre predajcu krátku informáciu. 

bfgvh