Doprava a platba

 

 

PLATBA SLOVENSKÁ REPUBLIKA

V internetovom obchode  www.proagility.eu  sú všetky ceny konečné vrátane DPH.

Kupujúci má možnosť  uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

Dobierka – úhradu za tovar zaplatíte kuriérovi pri prebratí tovaru (hotovosť alebo platobná karta)

Hotovosť - úhrada za tovar pri osobnom odbere

Bankový prevod (Faktúra) – Na tento spôsob platby však kupujúci nemá právny nárok a záleží len na predávajúcom či poskytne tento spôsob úhrady. Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme s objednaným tovarom faktúru, spolu s uvedeným číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte v termíne splatnosti na faktúre na náš bankový účet  Číslo účtu: 2934641054 / 0200 VÚB Banka .

Online platba - platba cez platobnú bránu Go Pay, moderný, rýchly, internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti. Ponúka platby prostredníctvom elektronickej peňaženky a všetkých najpopulárnejších platobných metód na internete v rámci jediného užívateľského rozhrania. Platobný systém GoPay je zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia

 

DODANIE SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Dodacia lehota  - začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Tovar, ktorý je skladom, Vám pri  doručení kuriérom SPS expedujeme do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky na adresu v SR. V prípade, že tovar nie je skladom, Vás budeme obratom telefonicky kontaktovať.

Spôsob dodania - vybrať si môžete z nasledovných spôsobov:

Osobný odber – štandardne do 2 dní alebo dohodou po prijatí objednávky. Odberné miesto je v sídle spoločnosti – 4.apríla 1/2, Zemianske Kostoľany. Presný termín a čas sa spresní po telefonickej dohode individuálne so zákazníkom.

Kuriér  - doručenie zásielky do 24 hod. od dňa expedície zásielky. Tovar, ktorý je skladom v sídle spoločnosti expedujeme do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke. V prípade doručenia tovaru kuriérom Vám bude účtovaný poplatok za dopravu vo výške 4€. Oslobodené od poplatku za dopravu sú objednávky presahujúce 99€.

 


 

PLATBA ČESKÁ REPUBLIKA

V internetovom obchode  www.proagility.eu  sú všetky ceny konečné vrátane DPH. Pre objednanie tovaru s doručovaním do Českej republiky je potrebné prepnúť na úvodnej stránke ikonu meny CZK. Ceny sa Vám automaticky zobrazia v Českých korunách.

Kupujúci má možnosť  uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

Dobierka – úhradu za tovar zaplatíte kuriérovi pri prebratí tovaru (hotovosť)

Online platba - platba cez platobnú bránu Go Pay, moderný, rýchly, internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti. Ponúka platby prostredníctvom elektronickej peňaženky a všetkých najpopulárnejších platobných metód na internete v rámci jediného užívateľského rozhrania. Platobný systém GoPay je zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia

Bankový prevod (Faktúra) – Na tento spôsob platby však kupujúci nemá právny nárok a záleží len na predávajúcom či poskytne tento spôsob úhrady. Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme s objednaným tovarom faktúru, spolu s uvedeným číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte v termíne splatnosti na faktúre na náš bankový účet  Číslo účtu: 2934641054 / 0200 VÚB Banka .

 

DODANIE ČESKÁ REPUBLIKA

Dodacia lehota  - začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Tovar, ktorý je skladom, Vám pri  doručení kuriérom DHL expedujeme do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky na doručovaciu adresu. V prípade, že tovar nie je skladom, Vás budeme obratom telefonicky kontaktovať.

Kuriér DHL  - doručenie zásielky do 48 hod. od dňa expedície zásielky. Tovar, ktorý je skladom v sídle spoločnosti expedujeme do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke. V prípade doručenia tovaru kuriérom Vám bude účtovaný poplatok za dopravu vo výške 169 Kč. Oslobodené od poplatku za dopravu sú objednávky presahujúce 6000 Kč.