Doprava a platba

 

 

PLATBA SLOVENSKÁ REPUBLIKA

V internetovom obchode  www.proagility.eu  sú všetky ceny konečné vrátane DPH.

Kupujúci má možnosť  uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

Dobierka – úhradu za tovar zaplatíte kuriérovi pri prebratí tovaru (hotovosť alebo platobná karta)

Hotovosť - úhrada za tovar pri osobnom odbere

Bankový prevod (Faktúra) – Na tento spôsob platby však kupujúci nemá právny nárok a záleží len na predávajúcom či poskytne tento spôsob úhrady. Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme s objednaným tovarom faktúru, spolu s uvedeným číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte v termíne splatnosti na faktúre na náš bankový účet  Číslo účtu: 2934641054 / 0200 VÚB Banka .

Online platba - platba cez platobnú bránu Go Pay, moderný, rýchly, internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti. Ponúka platby prostredníctvom elektronickej peňaženky a všetkých najpopulárnejších platobných metód na internete v rámci jediného užívateľského rozhrania. Platobný systém GoPay je zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia

 

DODANIE SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Dodacia lehota  - začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Tovar, ktorý je skladom, Vám pri  doručení kuriérom GLS expedujeme do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky na adresu v SR. V prípade, že tovar nie je skladom, Vás budeme obratom telefonicky kontaktovať.

Spôsob dodania - vybrať si môžete z nasledovných spôsobov:

Osobný odber – štandardne do 2 dní alebo dohodou po prijatí objednávky. Odberné miesto je v sídle spoločnosti – Kpt. Weinholda 18/30, Zemianske Kostoľany. Presný termín a čas sa spresní po telefonickej dohode individuálne so zákazníkom.

Kuriér  - doručenie zásielky do 24 hod. od dňa expedície zásielky. Tovar, ktorý je skladom v sídle spoločnosti expedujeme do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke. V prípade doručenia tovaru kuriérom Vám bude účtovaný poplatok za dopravu vo výške 4€. Oslobodené od poplatku za dopravu sú objednávky presahujúce 99€.

 


 

PLATBA ČESKÁ REPUBLIKA

V internetovom obchode  www.proagility.eu  sú všetky ceny konečné vrátane DPH. Pre objednanie tovaru s doručovaním do Českej republiky je potrebné prepnúť na úvodnej stránke ikonu meny CZK. Ceny sa Vám automaticky zobrazia v Českých korunách.

Kupujúci má možnosť  uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

Dobierka – úhradu za tovar zaplatíte kuriérovi pri prebratí tovaru (hotovosť)

Online platba - platba cez platobnú bránu Go Pay, moderný, rýchly, internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti. Ponúka platby prostredníctvom elektronickej peňaženky a všetkých najpopulárnejších platobných metód na internete v rámci jediného užívateľského rozhrania. Platobný systém GoPay je zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia

Bankový prevod (Faktúra) – Na tento spôsob platby však kupujúci nemá právny nárok a záleží len na predávajúcom či poskytne tento spôsob úhrady. Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme s objednaným tovarom faktúru, spolu s uvedeným číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte v termíne splatnosti na faktúre na náš bankový účet  Číslo účtu: 2934641054 / 0200 VÚB Banka .

 

DODANIE ČESKÁ REPUBLIKA

Dodacia lehota  - začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Tovar, ktorý je skladom, Vám pri  doručení kuriérom DHL expedujeme do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky na doručovaciu adresu. V prípade, že tovar nie je skladom, Vás budeme obratom telefonicky kontaktovať.

Kuriér DHL  - doručenie zásielky do 48 hod. od dňa expedície zásielky. Tovar, ktorý je skladom v sídle spoločnosti expedujeme do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke. V prípade doručenia tovaru kuriérom Vám bude účtovaný poplatok za dopravu vo výške 169 Kč. Oslobodené od poplatku za dopravu sú objednávky presahujúce 6000 Kč.

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.