O nás

 

Vážení zákazníci, vítame Vás v internetovom obchode spoločnosti PROagility s.r.o. – www.proagility.eu v prvom slovenskom eshope, ktorý sa venuje výlučne tréningovým pomôckam.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tréningových pomôcok so širokou možnosťou využitia v rôznych športoch. Špecializujeme sa najmä na futbalový tréning a rozvoj agility. K našim odberateľom patria prevažne športové kluby, školy, prevádzkovatelia športových zariadení, ale aj jednotlivci, súkromné osoby, ktoré využívajú špecializovanú individuálnu prípravu.

Prečo si vybrať nás?

VLASTNÝ SKLAD – produkty z nášho eshopu sú v dostatočnom množstve skladom v sídle spoločnosti. Sme priamy predajca tovaru ktorý nakupujeme od zahraničného výrobcu.

CENA – garantujeme najnižšiu cenu na slovenskom trhu. Pokiaľ nájdete rovnaký produkt v lepšej cene u iných predajcov, neváhajte nás kontaktovať a k dorovnaniu ceny Vám ponúkneme aj bonus.

KVALITA – tá je u nás prvoradá a prísne kontrolovaná. Tovar zasielame v bezchybnom stave, pričom všetky produkty spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria kvality a bezpečnosti.

Ubezpečujeme Vás, že urobíme všetko čo bude v našich silách pre Vašu spokojnosť. To je naša prvoradá úloha, ktorá sa spája aj s našim cieľom, aby PROagility s.r.o.  bola pre Vás prvá voľba pri obstarávaní tréningových pomôcok. Verím, že o predchádzajúcich vetách sa sami presvedčíte a objavíte v nás zodpovedného a spoľahlivého partnera.

Prajeme Vám pohodlný, bezstarostný nákup a veľa pekných momentov pri využívaní našich pomôcok.

 

Marián RYBÁR

Konateľ spoločnosti

PROagility s.r.o.