Set masážnych pomôcok 4FIZIJO

Kód: 6971
Novinka
29,90 € –16 %
ZESTAW DO ROLOWANIE WALEK DO MASAZU PILKI 4FIZJO
29,90 € –16 % 24,90 €
Skladom

Set obľúbených masážnych pomôcok

Detailné informácie

Podrobný popis

Masážny set obsahuje tieto položky:

  • Veľký valec: 33 x 14 cm
  • Masážna loptička  8 cm
  • Dvojitá masážna lopta  8 x 16 cm

Naše loptičky a masážne valčeky z materiálu EPP sú registrované na  Úrade pre registráciu liekov, zdravotníckych pomôcok a biocídnych výrobkov.  Vďaka tomu si môžete byť istí, že ich používanie je úplne bezpečné.

 

Dôležité:

Masážny valec 4FIZJO je zariadenie na autoterapiu formou bodovej a precíznej samomasáže vybraných častí tela. Roller zaručuje hĺbkové uvoľnenie svalov a fascií. Správne zvolené cvičenia s použitím valčeka znížia lokálne bolesti, uvoľnia nadmerne napäté svaly a urýchlia ich regeneráciu. Pravidelné používanie masážneho valčeka pomáha znižovať riziko zranení a poranení pri fyzickej aktivite. Roller je mimoriadne účinný pri práci so svalmi predlaktia, lýtok a svalov chodidla. Možno ho použiť aj na vlastnú masáž iných častí tela. Aby sa zachovala hygiena, výrobok by sa mal čistiť teplou vodou a mydlom. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a malým rozmerom je výrobok ideálny pre rehabilitačné hodiny, v práci a doma.

Kontraindikácie:

  • Zariadenie by sa nemalo používať v oblasti otvorených rán, krvácania z ciev a nedostatku zachovanej kontinuity tkaniva.
  • Nemal by sa používať na vlastnú masáž kostných bodov, kĺbov a kostí. Ak máte pochybnosti, kontaktujte svojho lekára alebo telesného terapeuta.
  • Zastavte cvičenie, ktoré je príliš namáhavé alebo spôsobuje zbytočné nepohodlie, ako napríklad závrat, pokles krvného tlaku alebo iné abnormality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: