BlazePod

Kód: 7008/STA 7008/TRA 7008/TRA2 Zvoľte variant
425 € 565 € 654 € od 425 €
Čoskoro naskladníme Čoskoro naskladníme Čoskoro naskladníme Zvoľte variant
Prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Revolučná fitness pomôcka BlazePod pomáha rozvíjať rýchlosť reakcie a koordinácie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dostupné verzie:

  Počet Podov Adaptér  Nabíjačka Case
BlazePod Standard Kit 4 Nie Áno Pevný obal
BlazePod Trainer Kit 6 Nie Áno Pevný obal
BlazePod PRO Trainer Kit 6 6x prísavka s páskou Áno Pevný obal

 

BlazePod: Posuňte tréning na vyšší level

Spoločnosť Blazepod je svetovým priekopníkom v oblasti Flash-Reflex systémov. Prináša úplne nový a špecifický zážitok z cvičení a tréningov vďaka svojim špeciálne vyvinutým dotykovým podom. BlazePod vás svojimi vizuálnymi prvkami motivuje k rýchlejšej reakcii, lepším výkonom a posúvaniu vašich limitov.

BlazePod zariadenia, tzv. pody, vyvolávajú vďaka zrakovým podnetom, dotykovým senzorom a špeciálnej aplikácii prirodzenú pohybovú reakciu na zmyslové stimulácie, a poskytujú tak ideálne tréningové tempo priamo pre vás. S ich používaním získate lepšiu kontrolu nad vlastným telom, zlepšíte si postreh a rýchlejšie dosiahnete aj zvýšenie celkového výkonu. Takmer nepretržitú prevádzku zaistí USB nabíjačka, na ktorú pody nasadíte a rýchlo nabijete.

 

Prepojenie so smartfónom

Vďaka technológii Bluetooth na svojom telefóne ľahko ovládate skvelú aplikáciu. Jednoducho si stiahnite užívateľsky prívetivú aplikáciu z Google Play alebo App Store a prevezmete kontrolu nad svojimi BlazePodmi.  Na výber máte z niekoľkých pred- vytvorených aktivít pre Váš tréning. Samozrejmosťou je vytvorenie si vlastného tréningového plánu.

 

Snímka obrazovky 2021-11-02 124257

 

Príslušenstvo pre BlazePod

Spoločnosť BlazePod vám okrem samotných reflexných zariadení ponúka aj množstvo doplňujúceho príslušenstva. Svoje pody môžete vďaka praktickým závesom pripevniť napríklad na stenu, boxovacie vrece aj zrkadlo. Kužeľové adaptéry potom poslúžia na pripevnenie na kužeľ napríklad pri profi tréningu. Nezabudnite tiež na bezpečné uloženie všetkých reakčných svetiel, o ktoré sa postarajú štýlové puzdrá.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: